GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 4754102
*
nr 475 4102
Vaser
2 st, Keramik, 40-50-tal, höjd: 19-22
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juli 2007
kl 17:34:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/7 15:38:17
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik vaser
-
6102 Vaser
3 st, Stengods. Höjd: 16-20 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:08
*
Vaser
nr 475 4102
Vaser
2 st, Keramik, 40-50-tal, höjd: 19-22
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 juli 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/7 15:38:17 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik vaser
-
6102 Vaser
3 st, Stengods. Höjd: 16-20 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:08